Kurumsal/Personel Takip Uygulaması

IOS TELEFONLAR İÇİN UYGULAMA YAYINDA 30 GÜN ÜCRETSİZ

12 TL + KDV

  Aylık uygulama kullanım bedelidir.
  Yıllık peşin 120 TL+KDV dir.
  Bir uygulama bir telefon içindir.
  Bu uygulamayı alırsanız sürücü tanıma mesai kontrol ve görev atama uygulamasından da ücretsiz faydalanacaksınız
  Firma ve kurumlar için 30 gün ücretsiz deneme imkanı

   Apple store dan nokkon uygulamasını indirin ve bizi arayın.
   Yakında Android versiyon uygulamamızda çıkıyor

MOBİL PERSONEL TAKİP UYGULAMASI


 • Artık sahadaki çalışanlarınızın sadece kullandıkları araçları değil kendilerinide takip edip raporlayacaksınız. Çalışanlarınızın cep telefonlarına (IOS veya Android) indireceğiniz kurumsal personel takip uygulaması ile araçlarından ayrılıp sahada yaya olarak dolaşan çalışanlarınızın da hareket bilgilerini anlık görüp raporlayabileceksiniz. Böylece saha çalışanlarınızın performansını ve verimliliğini arttırmış olacaksınız. Çalışanınızın telefonunu kapatması veya gps verisini iptal etmesi durumunda bunun bilgisini alabilecek ve uyarıda bulanabileceksiniz.
  • araç takip,araç takip sistemleri,takip sistemleri,takip cihazları,araç takip cihazları,araç takip cihazı
    • Sahadaki personelinize ekstra yatırım yapıp kişi takip cihazı almanıza gerek yok.Personelinizin kullandığı cep telefonuna indireceği personel takip uygulamamız ile cep telefonu artık kişi takip cihazı olarak kullanılabir.
     • araç takip,araç takip sistemleri,takip sistemleri,takip cihazları,araç takip cihazları,araç takip cihazı    • Personel takibini istediğiniz yerden yapabilirsiniz.Kendi mobil telefonunuz yada bilgisayar ekranınız veya tabletten takip yapmak artık çok kolay.Personeliniz artık mesai saatleri içinde nerelerde bileceksiniz.
     • araç takip,araç takip sistemleri,takip sistemleri,takip cihazları,araç takip cihazları,araç takip cihazıTEKLİF İSTEYİN!

?>