Konum Bazlı Görev Atama ve İş Takibi

IOS TELEFON UYGULAMAMIZ YAYINDA 30 GÜN ÜCRETSİZ

12 TL + KDV

  Aylık uygulama kullanım bedelidir.
  Yıllık peşin 120 TL+ KDV dir.
  Bir uygulama bir telefon içindir.
  Bu uygulama ile beraber sürücü tanıma mesai kontrol ve personel takip uygulamasından da ücretsiz faydalanacaksınız.
  Firma ve kurumlar için 30 gün ücretsiz deneme imkanı
  Apple store dan nokkon uygulamasını indirin ve bizi arayın.
  Yakında Android versiyon uygulamamızda çıkıyor

MOBİL KONUM BAZLI GÖREV ATAMA VE İŞ TAKİBİ


 • Firma çalışanlarınızın telefonlarına yükleyeceğiniz uygulama ile onlara web ekranından adres ve iş tanımlı görev atayıp bu görevi onlara gönderebileceksiniz.Bu görev bilgisi sahadaki çalışanlarınızın mobil telefonlarına uyarı olarak gelir. Çalışan görevi kabul edebilir, erteleyebilir veya kabul etmeyebilir.Bu bilgiler ide anında merkez firma ekranında görülür ve kayda girer. Çalışan Görevi kabul ettiğinde kendisine gönderilmiş olan adrese uygulamanın sesli navigasyonu ile gider.Gelen görev bilgisinde, yapması gereken iş, görüşmesi gereken kişi bilgileri vb. bulunur.Görevi tamamladıktan sonra ilgili personel mobil uygulamadan görevi tamamladığına dair bilgiyi gönderir.
 • Firmalar bu uygulama ile çalışanlarına atadığı görevlerin kontrol ve takibini yapabilir.
 • Ayrıca geçmişe dönük tüm görevleri raporlayabilir ve gerektiğinde kontrol edebilir.

  • araç takip,araç takip sistemleri,takip sistemleri,takip cihazları,araç takip cihazları,araç takip cihazı
    • Uygulama ile sahada görev yapan personele görev atama, personeli takip etme, görevi yerine getirme performansını denetleme (işleri toplam bitirme süresi ve doğru yerde göre yaptığına emin olma) ile iş verimini yükseltmek haricinde bilgi topla ve aktarma işlemini otomatik hale getirmek amaçlanmıştır. Sahada ekibinize görevler atayabilir ve bu görevleri takip edebilirsiniz Sahadaki ekibinize verdiğiniz işlerin nerede ve ne zaman yapıldığını takip edebilirsiniz.
    • Ekibinizin ve çalışanlarınızın bulunduğu yeri gerçek zamanlı olarak internet üzerinden izleyebilirsiniz Sahadaki ekipleriniz aracılığıyla operasyonlarınızı yürütüyor, sipariş topluyor ve teslimat yapıyorsanız bu uygulama tam size göre.
     • araç takip,araç takip sistemleri,takip sistemleri,takip cihazları,araç takip cihazları,araç takip cihazı


    • Mobil konum bazlı görev atama ve takip uygulaması ,taşıma, ulaşım, dağıtım, enerji, inşaat, bankacılık, finans, sigorta, tekstil ve sağlık sektörleri başta olmak üzere saha ekibi olan tüm firmalar için uygundur.


    • Bu uygulama saha satış ve dağıtım ekibi olan, hizmet kalitesini daha da ileriye taşımak isteyen, raporlama ve yönlendirme ile verimlilik artışı ve çalışan performanslarında belirgin artış sağlamak isteyen şirketler için ideal bir çözümdür.
     • araç takip,araç takip sistemleri,takip sistemleri,takip cihazları,araç takip cihazları,araç takip cihazıTEKLİF İSTEYİN!

?>