Bireysel/Kişi Takip Uygulaması

IOS TELEFONLAR İÇİN UYGULAMA YAYINDA 30 GÜN ÜCRETSİZ

12 TL + KDV

  Aylık uygulama kullanım bedelidir
  Yıllık peşin 120TL+KDV dir
  Bir uygulama bir telefon içindir
  Apple store dan nokkon uygulamasını indirin ve bizi arayın.
  Yakında Android versiyon uygulamamız da çıkıyor

MOBİL KİŞİ TAKİP UYGULAMASI


 • Android ve Ios mobil telefona indireceğiniz kişi takip uygulaması ile artık o telefonu takip edebilirsiniz İster cep telefonundan isterseniz web panelimizden 7/24 uygulama yüklü olan cep telefonunu taşıyan kişiyi takip edebilirsiniz. Takip edilen kişi için Harita üzerinde yasaklı bölge tanımlamaları yapabilir bu bölgelere girildiğinde veya çıkıldığında uyarı alabilirsiniz. Çocuğunuz veya sevdikleriniz eve vardı mı,okula gittimi ve ayrıldı mı,dün neredeydi veya geçmişte hangi gün nerelerdeydi gibi pek çok bilgiye ulaşmanız mümkün olacaktır.
  • araç takip,araç takip sistemleri,takip sistemleri,takip cihazları,araç takip cihazları,araç takip cihazı    • Kişileri takip etmek için artık takip cihazı almanıza gerek yok. Mobil telefona yükleyeceğiniz uygulamamız sayesinde o telefon artık takip cihazı olacak.
     • araç takip,araç takip sistemleri,takip sistemleri,takip cihazları,araç takip cihazları,araç takip cihazı    • En kıymeti varlıklarınız çocuklarınızı, sevdiklerinizi takip etmek ve onların güvende olduklarını bilmek ve merak etmek istemiyorsanız,mobil kişi takip uygulamamız tam size göre...
     • araç takip,araç takip sistemleri,takip sistemleri,takip cihazları,araç takip cihazları,araç takip cihazıTEKLİF İSTEYİN!

?>